Новини

хід будівництва ЖК Eco Dream

Звіт про хід будівництва ЖК Eco Dream у воєнний час

Інвестиційно-будівельна компанія «Центробуд» стала однією з перших, хто відновив будівництво житла одразу після звільнення Київщини від ворожої навали. З 11 квітня
2022 року нами продовжено будівництво ЖК «Eco Dream», що у Святошинському районі столиці.

Саме завдяки нашій основній перевазі – власному кадровому та виробничому потенціалу, поєднанні в одній особі функцій девелопера і будівельної організації та зусиллям потенційних інвесторів, що вірять в нас, зроблено дуже багато за такий короткий та не простий час.

На обох секціях завершено монолітні роботи та цегляну кладку стін. Одночасно велись покрівельні роботи, встановлення вікон та виконано переважну більшість фасадних робіт. Всередині будинку повністю змонтовано ліфти та ведуться внутрішні сантехнічні роботи. Виконано частину робіт з влаштування підземного паркінгу. Загалом ступінь готовності об’єкту біля 78 відсотків.

Звісно ми хотіли б більшого і мали план завершення будівництво до кінця поточного року, та умови війни і фактор майже лежачого ринку нерухомості змушує нас дещо скоригувати свої амбітні плани. В умовах ранньої зими зупинили фасадні роботи, не хочемо ризикувати якістю, та відновимо їх з першим весняним теплом. Фактор режимів енергопостачання нажаль також маємо враховувати.

Саме тому плануємо всю зиму вести роботи з влаштування внутрішніх інженерних мереж, окремих конструкцій паркінгу, підготовку до оздоблення місць загального користування та інші роботи, що можливо виконувати зимою без шкоди якості будинку. За таких умов готовність будинку до експлуатації влітку наступного року цілком реальна.

Поділитися записом