Послуги

Продаж квартир

Розпочато продаж квартир в новому житловому комплексі Eco Dream

Свій професійний досвід компанія «Центробуд» реалізовує в принципово новому проекті якісного екологічного житла – Eco Dream.

Проект амбіційний та цікавий, адже  відображає загальносвітовий потяг людини до гармонізації з навколишнім природним середовищем та турботу про екологію власного життєвого простору.

Комплекс межує із західною частиною рекреаційної смуги столиці та має свої природні переваги – неподалік парк, озеро та сосновий ліс. В той же час поряд наявна розвинена  транспортна інфраструктура.

Будинок матиме сучасний привабливий вигляд з просторими віконними системами і заскленими балконами,  а його облаштована дворова частина забезпечить належний комфорт та затишок.

В підборі будматеріалів ми подбали про безумовну екологічність майбутнього житла, а в інженерних рішеннях – про його максимальну енергетичну незалежність. Зовнішні стіни і перегородки матимуть хороші теплотехнічні та звукоізоляційні якості, а помешкання облаштують автономними система опалення і гарячого водопостачання.

Ці та інші інноваційні рішення гарантуватимуть комфортність помешкань та суттєво зменшать поточні експлуатаційні витрати їх власників.

Всі подробиці – в нашому відділі продажів за телефоном (044) 207 11 22 та на сайті: ecodream.kiev.ua

ЖК Eco Dream – це новий стандарт якості  житла!