Послуги

Девелопмент

Розвиток власних інвестиційних проектів та реалізація нових проектів якісного екологічного житла і комерційної нерухомості – пріоритетний напрямок діяльності «ІБК «Центробуд».

Напрацьований роками досвід і власний технічний потенціал дозволяє нам впевнено конкурувати на будівельному ринку України та створювати нові проекти якісного екологічного житла і комерційної нерухомості. 

Реалізовуючи низку будівельних проектів в різних районах столиці, маємо  своє чітке розуміння формату та якості  сучасного житла для самих вибагливих клієнтів.

В своїх нових житлових проектах ми дбаємо в першу чергу про якість життя майбутніх мешканців та про екологію їх життєвого простору.

Саме тому в наших проектах є свої «фішечкі», пов’язані з безкомпромісним підбором екологічних матеріалів, використанням елементів зеленої енергетики, пропозицією нових сучасних сервісів та послуг.

В організаційному сенсі ми враховуємо непрості процеси, що відбуваються на сьогоднішньому загальноукраїнському та столичному будівельному ринку. Саме тому ми розпочинаємо кожен новий житловий проект тільки з повним пакетом проектно-дозвільної документації та за будь-яких умов діємо виключно в правовому полі.