Послуги

Проектування

Наявність в структурі компанії проектного підрозділу дозволяє фахово і комплексно вести власні та партнерські проекти, починаючи зі збору вихідних даних, варіантного проектування, отримання необхідних погоджень та експертизи проектів.

Є багато прикладів, коли Замовник будівництва хоче отримати комплексну послугу «з одних рук» з такою ж відповідальністю виконавця за кінцевий результат. Саме для подібних випадків та реалізації власних проектів компанії ми утримуємо проектний підрозділ «БІК «Центр».

Таке поєднання зусиль Замовника будівництва – генератора ідей проекту та комплексного виконавця дає масу суттєвих переваг. Забудовник має більше можливостей зосередитись на своїх ключових питаннях, перекладаючи робочу рутину на кваліфікованого виконавця, а проектна група в ході робочого проектування приймає виважені проектні рішення, спираючись на технічні можливості та напрацьований досвід своїх будівельних підрозділів.

Фахівці «БІК «Центр» забезпечать збір оптимальних вихідних даних для проектування, допоможуть оптимізувати існуючі ТУ, забезпечать якісну прозробку всіх розділів проекту, його погодження у відповідних інстанціях, вестимуть поточний авторський нагляд в ході будівництва, а за необхідності – нададуть якісні послуги ГІПа та технічного консультанта.