Новини

Поєднання функцій – наша основна перевага!

Надійність забудовника в українських реаліях визначається дуже багатьма об’єктивними факторами. Найголовнішими з них є фінансова та технічна спроможність підприємства, напрацьована репутація, наявність належного досвіду та перелік завершених успішних проектів.

Наразі додалось ще кілька важливих чинників для роботи в умовах військового часу – здатність маневрувати та приймати правильні рішення для досягнення своїх цілей.

Здавалося б, що комерційне будівництво недоречне під час війна, тим паче, що за договорами діють форсмажорні обставини? Насправді ж економіка повинна працювати! Це вкрай важливо як для країни, так і для окремо взятого підприємства та простих працівників.

Усвідомлюючи це, ТОВ «ІБК «Центробуд» старалось працювати навіть в перші дні ворожого наступу, вносило свій посильний вклад в укріплення оборони столиці і допомагало військовим та волонтерам.

За настання щонайменш сприятливих умов ми відновили цивільне будівництво. З 11 квітня 2022 року продовжили реалізацію власного інвестиційного проекту якісного екологічного житла – житлового комплексу «Eco Dream» на вулиці Живописній,7 в Святошинському р-ні міста Києва.

Виступаючи ідеологом цього проекту, ТОВ «ІБК «Центробуд» реалізовує в ньому весь свій набутий 22-річний досвід роботи в якості генерального підрядника. За сьогоднішніх умов вважаємо своєю основною перевагою таке поєднання функцій забудовника та будівельної організації, адже маємо можливість виконання переважної більшості робіт власними силами та ресурсами, використовуємо давні зв’язки з постачальниками матеріалів та самостійного вирішуємо логістичні проблеми.

Наразі в ЖК «Eco Dream» ведуться активні будівельні роботи по всьому комплексу. В стадії завершення цегляна кладка та встановлення віконних конструкцій. Ведеться влаштування покрівлі, розпочато фасадні роботи, монтуються ліфти та ведуться сантехнічні роботи. В дворовій частині йде влаштування підземного паркінгу.

В непростих умовах військового стану компанія робить все можливе для виконання взятих на себе зобов’язань перед нашими потенційними інвесторами.

Об’єкт зростає, економіка працює! Саме цього прагнемо ми та цього очікує від нас держава!

Вдячні своїм інвесторам за терпіння та віру в нас.

Свої зобов’язання неодмінно виконаємо та обов’язково переможемо! Слава Україні!

 

Поділитися записом