Послуги

Генеральний підряд

Основний вид діяльності «ІБК »ЦЕНТРОБУД» – комплексна організація будівництва «під ключ» об’єктів будь-якого призначення та ступеня складності на умовах ГЕНЕРАЛЬНОГО ПІДРЯДУ.

В якості Генеральної підрядної організації ми пропонуємо потенційному Замовнику будівництва повний супровід його будівельного проекту – починаючи з отримання дозвільної документації на будівництво, розробки проектно-технологічної документації (ПВР), від організації будівельного майданчика до забезпечення здачі об’єкту в експлуатацію.

Підписуючи договір Генерального підряду, ми беремо на себе зобов’язання збудувати конкретний об’єкт власними та залученими ресурсами, в чітко визначені графіком терміни за обумовленою договором ціною.

Належне виконання взятих на себе зобов’язань забезпечується наявністю відповідних виробничих потужностей компанії «ІБК «Центробуд». Це, перш за все, власна виробничо-заготовча база, парк автотранспорту і будівельної техніки, достатній комплект інвентарної опалубки «PERI» та різного будівельного устаткування і навчені за роки наполегливої роботи професійні фахівці.

Практично всі загально-будівельні роботи виконуємо самостійно, а на специфічні вузько-спеціалізовані роботи залучаємо перевірених субпідрядників та несемо повну відповідальність за кінцевий результат.

Будівельний майданчик – це постійно діючий, можна сказати – «живий» організм. Саме тому наші фахівці особливу увагу приділять поточному плануванню будівельних робіт та вчасному постачанню матеріальних ресурсів, організують та координують роботу всіх підрядних організацій, забезпечать належну організацію будмайданчика та безпеку виробництва на всіх етапах реалізації проекту.

Фаховим виконанням комплексу генпідрядних функцій ми вивільняємо шановного Замовника від повсякденної рутини та надаємо більше можливості зосередитись на його ключових цілях.