Генеральний підрядник. Забудовник

Будуємо з розумом!

Інвестиційно-будівельна компанія «Центробуд» – це класична будівельна компанія, який понад 20 років споруджує об’єкти будь-якого ступеня складності та успішно здає їх в експлуатацію.

Детальніше »

Наші послуги

Генеральний підряд

Основний вид діяльності «ІБК »ЦЕНТРОБУД» – комплексна організація будівництва «під ключ» об’єктів будь-якого призначення та ступеня складності на умовах ГЕНЕРАЛЬНОГО ПІДРЯДУ.Детальніше »

Девелопмент

Розвиток власних інвестиційних проектів, реалізація нових об’єктів якісного екологічного житла та комерційної нерухомості – приорітетний напрямок діяльності компанії «Центробуд».Детальніше »

Будівельні роботи

Наявність власної виробничої бази, технологічного устаткування та парку будівельної техніки дозволяє компанії «ІБК «Центробуд» самостійно виконувати всі основні комплекси загально-будівельних і монтажних робіт.Детальніше »

Будівельна техніка

Парк власного автотранспорту, спеціалізованої будівельної техніки, баштових кранів та іншого устаткування задовольняє власні технологічні потреби та дозволяє надавати відповідні послуги стороннім партнерам.Детальніше »

Проектування

Проектний підрозділ в структурі компанії дозволяє фахово задовольнити потреби комплексної роботи з власними і партнерськими проектами починаючи зі збору вихідних данних, варіантного проектування, отримання необхідних погоджень та експертизи проектів.Детальніше »

Дизайн інтер’єрів

Талановиті та креативні дизайнери в роспорядженні компанії зможуть забезпечити оптимальне та надсучасне оформлення життєвого простору самих вимогливих власників квартир, будинків та офісів.Детальніше »

Наші об’єкти

Досвід компанії – це вагомий перелік привабливих об’єктів нерухомості – від котеджної і багатоповерхової житлової забудови до торгово-розважальних та офісних комплексів найвищого рівня якості.

Анатолій ЛитвинчукДиректор - ТОВ «ІБК «Центробуд»


Новини

Поєднання функцій – наша основна перевага!

Надійність забудовника в українських реаліях визначається дуже багатьма об’єктивними факторами. Найголовнішими з них є фінансова та технічна спроможність підприємства,... Читати повністю

Графік роботи на новорічні та різдвяні свята

Графік роботи відділу продажів та будівництва на новорічні та різдвяні свята: Відділ продажів 31.12.2021 / 1.01.2022 / 7.01.2022 - вихідні дні 2.02.2022 -... Читати повністю

Футбольна команда ІБК Центробуд

Командна робота -командна гра!

Футбольна команда ІБК Центробуд взяла участь в турнірі Кубку будівельників України, проведеному 14 серпня 2021 року Футбольною Асоціацією будівельників... Читати повністю