Ми пропонуємо

Компанія ТОВ «ІБК»Центробуд» здіснює проектування через власний структурний підрозділ – проектну організацію ТОВ БІК”ЦЕНТР”, з метою розроблення проектних рішень, максимально оптимізованих під будівельний майданчик та сучасні технології будівництва.

Основний напрямок діяльності компанії ТОВ”БІК”ЦЕНТР”- це комплексне проектування об’єктів різного ступеня складності від ескізного проекту до детального розроблення стадії “Робоча документація”, розрахунки будівельних конструкцій, проектування усіх інженерних мереж та створення кошторисної документації. Компанія пропонує весь спектр проектних послуг.


Проектування здійснюється з урахуванням максимального пристосування проектних рішень під технології будівництва, з метою раціональної економії коштів та ресурсів Замовника.

Для виконання цьго завдання наша проектна організація має кваліфікованих спеціалістів усіх галузей проектування та виконує такі проектні розділи:

  • Генеральний план (ГП);

  • Архітектурні рішення (АР);

  • Розрахунки конструктивних елементів та розроблення розділів: залізобетонні, металеві та дерев’ні конструкції (КЗ, КМ);

  • Розрахунки та проектування систем опалення та вентиляції (ОВ);

  • Розрахунки та проектування системи водопостачання та каналізації (ВК);

  • Проектування електричних мереж (ЕТ);

  • Розрахунок кошторису будівництва

Стадія “Проект” – це втілення в життя побажання Замовника щодо майбутнього об’єкта будівництва, яке здійснюється з урахуванням усіх діючих норм та правил проектування.

На стадії “Проект” визначається концепція забудови, її призначення, форма та планування, комфортність та функціональність, а також архітектурна виразність об’єкта. На основі стадії “Проект” виконується “Робоча документація”.

Стадія “Робоча документація” виконується нами конкретно під будівельну організацію, з урахуванням технології будівництва. У робочій документації детально опрацьовуються усі вузли, розрахункові схеми, специфікації, необхідні для будівництва об’єкту, враховуються сучасні методи будівництва, оптимальні та сучасні будівельні матеріали.

Компанія ТОВ «БІК «ЦЕНТР» також надає послуги зі створення дизайн-проектів інтер’єру, ландшафтного дизайну, ведення авторського нагляду.

Наша проектна організація має висококваліфікований конструкторський відділ, який надасть послуги з розробленя конструктивних рішень проекту, розрахунку будівельних конструкцій у спеціалізованих програмах та виконає оптимізацію існуючих проектних рішень під будівництво з метою економії ресурсів Замовника.

У нас Ви отримаєте максимум послуг з одних рук, що еконномить час, ресурси та надасть можливість знайти оптимальні економічні та технічні рішення для будівництва.

Виникли питання?

+38 (044) 207-11-21

Працюємо: Пн – Пт

09:00 – 18:00

Зв’язок 

info@ibkcentrobud.com.ua

ukUkrainian