Ми пропонуємо

Дизайн-проект та його втілення від ТОВ «ІБК«ЦЕНТРОБУД». Компанія ТОВ «ІБК«ЦЕНТРОБУД» пропонує своїм Замовникам послуги з комплексного виконання ремонтних та оздоблювальних робіт за доступними цінами.

Фахівці нашої компанії, які мають багатий досвід у будівництві, виконають ремонт Вашої квартири, приватного житлового будинку, котеджу чи офісу, врахувавши усі Ваші побажання, у найкоротші терміни та на найвищому рівні.

За побажанням Замовника ми також виконаємо дизайн-проект. Ми пропонуємо виконання як комплексу ремонтно-будівельних робіт “під ключ”, щоб Ви могли заощадити кошти та бути впевниними у якості робіт, так і окремі види ремонтних робіт. Оздоблювальні роботи виконуються нами з відповідною гарантією якості робіт. Ми працюємо лише з високоякісними та сучасними матеріалами, що пройшли перевірку досвідом та часом і мають відповідні сертифікати якості.

Компанія ТОВ “ІБК” ЦЕНТРОБУД” має відчутні знижки на будівельні та оздоблювальні матеріали у багатьох своїх постачальників, які ми неодмінно запропонуємо нашим Замовникам з метою економії їхніх коштів.

Наші спеціалісти виконають наступні види ремонтно-будівельних робіт будь-якої складності: штукатурні роботи та фарбування поверхонь, заливка та вирівнювання підлог, різноманітне покриття підлог, вирівнювання поверхонь, поклейка шпалер, укладка керамічної плитки, встановлення сантехніки, дверей, вікон та багато іншого. Ремонтно-оздоблювальні роботи ми виконаємо вчасно та з приємною економією ресурсів та коштів Замовника.

Комплексний ремонт


Ми пропонуємо нашим Замовникам спеціальні види опоряджувальних робіт або роботи за індивідуальним замовленням, такі як: авторське оздоблення стін, венеціанська штукатурка, авторський розпис, укладання декоративного каменю, оздоблення деревом, структурні елементи декору, виконання окремих елементів дизайн-проекту та особисті побажання Замовника.

Одним з напрямків нашої роботи є надання якісних послуг з комплексних оздоблювальних робіт у висотних новобудовах. Це масові штукатурні роботи, стяжка підлог та оздоблення місць загального користування (сходові клітини, коридори, холи, паркінги).

За Вашим бажанням ми проведемо роботи по утепленню, оздобленню чи оновленню фасаду будинку, виконаємо пофарбування фасаду, оздоблення декоративним каменем та іншими матеріалами. Наші висококваліфіковані спеціалісти виконають Ваше замовлення якісно, з гарантією та у встановлені терміни, зекономлять Ваші час та гроші, а найголовніше – Вам не потрібно буде більше турбуватися про ремонт.

Якщо Ви хочете отримати комфортне та затишне житло, раціонально вклавши свої кошти – звертайтесь до нас!


Реалізовані нами об’єкти комплексного виконання опоряджувальних робіт в м. Київ:

  • вул.Дегтярівська, 25-А;
  • вул. Московська/Різницька, 2-32/34;
  • вул. І.Мазепи, 11-Б;
  • вул. Богатирська (”Італ-Квартал”);
  • вул. Щекавицька, 30/39;
  • вул. Турівська, 31;
  • вул. Почайнинська, 38/44;|
  • Готель “Alfavito” по вул. Предславинській, 35-Д.

Виникли питання?

+38 (044) 207-11-21

Працюємо: Пн – Пт

09:00 – 18:00

Зв’язок 

info@ibkcentrobud.com.ua

ukUkrainian