ТОВ "Інвестиційно-будівельна компанія "ЦЕНТРОБУД" є сучасною будівельною компанією, що має багаторічний досвід роботи в своїй галузі.

Підприємство було засновано в Києві в 2000 році як Генпідрядну організацію, що береться за реалізацію проектів будь-якого ступеня складності зі здачею об'єкта "під ключ".

Період з 2000 до 2005 став для компанії часом стрімкого зросту: в якості Генпідрядника ТОВ "ІБК"ЦЕНТРОБУД" побудувало декілька будівель , які стали візитівкою компанії та відобразили методи роботи, в основі яких сучасні технології, комплексний підхід, оперативне вирішення поточних питань, професіоналізм та висока якість.

Наступний період (2006-2008) можна охарактеризувати як остаточне становлення та період розкриття потенціалу: збудовані комплекси-велетні площею 55 000 - 64 000 кв.м , а також створені витончені споруди - комплексні індивідуальні забудови, реконструкції, переоснащення будівель.

З гідністю витримано й випробування економічною кризою 2009-2011 років: ТОВ"ІБК"ЦЕНТРОБУД" в цей час частково збавляє темпи, однак знаходить нові можливості , співпрацює з найбільшими забудовниками в галузі і справедливо займає свою нішу - краще співвідношення ціна /якість.

2012-2014 роки ознаменувались для ТОВ "ІБК"ЦЕНТРОБУД" періодом активного будівництва житлових , офісних та торгівельно-розважальних комплексів , великого котеджного містечка , а також реалізованими власними інвестиційними житловими проектами.

На теперішній час "ІБК"ЦЕНТРОБУД" - це компанія, що володіє необхідною виробничою базою, виконує власними силами основний загальнобудівельний комплекс робіт (земляні, монолітні роботи, кам'яну кладку, внутрішні інженерні мережі, внутрішні та зовнішні оздоблювальні роботи). За необхідності для виконання вузькоспеціалізованих видів робіт залучаються організації, з якими склались перевірені партнерські відносини.

В структурний підрозділ підприємства входить проектна група, що виконує повний спектр проектувальних робіт з урахуванням максимального пристосування рішень під технології будівництва, з метою раціональної економії коштів та ресурсів Замовника.

Компанія "ІБК"ЦЕНТРОБУД" має 15-річний досвід в будівництві, нагороджена чисельними нагородами та відзнаками, має в здобутку багато збудованих та зданих в експлуатацію об'єктів.

І в цей не простий час наша дружня команда не збирається зупинятися на досягнутому та готова будувати цивілізовану Україну.

Приєднуйтесь!


Відео об`єктів

Контакти:

ТОВ “ІБК “ЦЕНТРОБУД”


вул. Успішна 15 , Київ
Україна, 03189

+38 (044) 207-11-21
+38 (044) 207-11-22
+38 (044) 207-11-24

факс
+38 (044) 207-11-25


E-mail: info@ibkcentrobud.com.ua

Новини компанії

 1. Інформація про будівництво житлового комплексу по вул. Живописна.

  Детальніше...

 2. Будівництво житлового будинку №30 по вул. Сагайдака, 101 в Дніпровському р-ні м.Києва.

  Детальніше...

 3. Житловий комплекс по вул. Златоустівській, 14-18 у Шевченківському районі м. Києва здано в експлуатацію.

  Детальніше...

 4. Інформація для мешканців ЖК "Південний" м. Вишневе.

  Детальніше...