Чемпіонат Європи з футболу ЄВРО-2012 захопив нашу країну своєю енергійною хвилею. Не оминув футбольний сплеск й наше підприємство.

В середині травня 2012 року пройшов ІV неофіційний чемпіонат Європи серед будівельних організацій, присвячений пам`яті видатного українського футболіста Анатолія Пузача, в якому ТОВ «ІБК»ЦЕНТРОБУД» зайняло почесне четверте місце.

Матчі проходили на НТК ім. Банникова (Верхнє поле НСК «Олімпійський»). В них приймали участь команди підприємств Києва, Харкова, а також закордонні гості з Будапешту.

Дуже запеклою виявилась боротьба на футбольному полі.  Колектив ТОВ «ІБК» ЦЕНТРОБУД» виділився не тільки наполегливими футболістами-будівельниками, а ще й щирою командою вболівальників.

Небезпечні моменти, технічні паси, голи, завзята оборона своїх воріт… Все це неабияк захопило наш дружній колектив і викликало цілу палітру незабутніх непідробних емоцій!

Наш Футбольний клуб «ЦЕНТРОБУД» гідно боровся на цьому чемпіонаті, був відмічений пам’ятними  кубками, в тому числі за кращого воротаря, а також за кращу команду вболівальників. А найголовніше, наші футболісти-будівельники отримали  неймовірний заряд енергії, відчули  командний дух  та натхнення для подальших  звершень вже на своїх безпосередніх робочих місцях – будівельних майданчиках!

Та наші спортсмени-любителі не зупиняються на досягнутих результатах і постійно вдосконалюють свій рівень, спираючись на підтримку керівництва компанії. Тому, найближчим часом, чекаємо від нашої команди підкорення нових спортивних висот!


Переглянути фото:

Контакти:

ТОВ “ІБК “ЦЕНТРОБУД”


вул. Успішна 15 , Київ
Україна, 03189

+38 (044) 207-11-21
+38 (044) 207-11-22
+38 (044) 207-11-24

факс
+38 (044) 207-11-25


E-mail: info@ibkcentrobud.com.ua

Новини компанії

 1. Інформація про будівництво житлового комплексу по вул. Живописна.

  Детальніше...

 2. Будівництво житлового будинку №30 по вул. Сагайдака, 101 в Дніпровському р-ні м.Києва.

  Детальніше...

 3. Житловий комплекс по вул. Златоустівській, 14-18 у Шевченківському районі м. Києва здано в експлуатацію.

  Детальніше...

 4. Інформація для мешканців ЖК "Південний" м. Вишневе.

  Детальніше...