Найближчим часом буде розпочато будівництво нового житлового комплексу на розі вулиць Львівської та Живописної в Святошинському районі м. Києва.

Живописна будинок

Поєднання комфорту та енергоефективність

Враховуючи особливості ділянки забудови (поряд озеро з облаштованим сквером та лісо-паркова зона) прийнято рішення про зведення будівлі помірної поверховості з гармонійною інтеграцією комплексу в існуючий природний ландшафт та з максимальним збереженням зелених насаджень поряд та безпосередньо на території забудови. Проектом передбачено будівництво 16-поверхового двохсекційного житлового комплексу за нині популярною каркасно-монолітною схемою із заповненням ефективними керамічними блоками. Влаштування однорівневого підземного паркінгу дозволить зберегти територію для облаштування затишного внутрішнього дворика, дитячого майданчика та гостьової стоянки автомобілів. В будинку планується використати прогресивні енергозберігаючі матеріали та технології. В умовах жорсткої конкуренції на ринку житла ставимо собі на меті високу якість робіт та забезпечення комфорту майбутніх мешканців.

Соціальна інфраструктура району будівництва

Об’єкт знаходиться біля зручної транспортної розв’язки, в 17 хвилинах ходи від метро Житомирська. Також поряд розташовані станції Академгородок та Святошин. Добре розвинена інфраструктура для дозвілля дітей та батьків, адже поряд знаходиться ставок з лісо-парковою зоною, два значних сквери: ім. Феодори Пушиної та ім. Василя Стуса. В безпосередній близькості від будівництва, не більше 15 хвилин пішки, розташована Київська міська лікарня №7 та клінічна лабораторія «Діла», трохи далі, в двох кілометрах Київська міська лікарня №5. Що гарантує високу якість надання медичних послуг майбутнім мешканцям будинку.Менше ніж в 500 метрах від будинку розташований дошкільний заклад «Схід» та Середня загальноосвітня школа №140. Яку зможуть відвідувати діти мешканців будинку та навіть комфортно діставатися туди пішки. Окрім того на районі знаходиться Середня загальноосвітня школа №50, Київська гімназія №287, Спеціалізований навчально-виховний комплекс "Лілея", Дошкільний навчальний заклад № 786 "Квіточка", Спеціалізована школа № 304, НВК “Святошинська гімназія” та чимало інших навчальних закладів різної направленості. Отже маємо відмітити, що інфраструктура району представлена значною кількістю об’єктів соціального та побутового значення.

Інженерні мережі та нові можливості

Оскільки район будівництва характеризується як зона із застарілою та слаборозвиненою системою інженерних мереж (в основному радянського та пострадянського періоду) - передбачене проектом перекладання старих та будівництво нових інженерних мереж в ході реалізації проекту, а також можливість облаштування магазинів, аптеки або приватного дитячого садочка в першому поверсі новобудови принесе також чималу користь мешканцям прилеглих будинків.

Дозвільна документація

Земельна ділянка площею 0,56га виділена Київською міською радою під багатоповерхову житлову забудову ще в 2007році, а діючий договір оренди ділянки забудови подовжено до травня 2019 року.Станом на липень 2017 року розроблена та  погоджена у встановленому законом порядку вся містобудівна, проектна та дозвільна документація. Проведена комплексна будівельно-інвестиційна експертиза підтвердила правильність віднесення будови до п’ятої категорії складності та відповідність проекту усім містобудівним, санітарним, протипожежним та іншим нормам та вимогам, в тому числі щодо належної відстані від існуючої забудови, інсоляції та забезпеченості необхідною соціальною інфраструктурою. За встановленою прозорою процедурою через центр надання адміністративних послуг отримано дозвіл ДАБІ на підготовчі та будівельні роботи. Згідно діючого законодавства України (за наявності дозволу ДАБІ) в межах ділянки забудови будь-яка інша дозвільна документація не вимагається.На виконання «Меморандуму про співпрацю для забезпечення законності й правопорядку на будмайданчиках столиці», підписаного Київським міським головою, керівництвом Головного управління національної поліції у м. Києві та представниками будівельної галузі столиці, нами була передана до Департаменту економічної поліції м. Києва вся проектна та дозвільна документація та отримано позитивний висновок щодо законності будівництва (копії документів додаються). Також дотримані інші умови цього меморандуму.

Таким чином для початку будівельних робіт є всі законні підстави. Зараз ведеться інформативна та роз’яснювальна робота з місцевим населеннями щодо законності нового будівництва, його користі для мешканців мікрорайону та пошук гармонії в організації спільного життєвого простору.

Законність будівництва не викликає сумнівів

Адміністративна комісія КМДА своєю постановою №2733 від 18.12.2017 року погодилась із відповідністю наданої документації законодавству України та діючим «Правилам благоустрою міста Києва» та фактично підтвердила правомірність дій посадових осіб ТОВ «ІБК «Центробуд» при встановленні 14 листопада 2017 року тимчасової  огорожі у зв’язку із новим будівництвом на розі вулиць Львівської та Живописної.

Комісія взяла до уваги пояснення адвоката підприємства Клименка О.П. по суті правопорушення та враховуючи надану документацію закрила справу про адміністративне правопорушення у зв’язку з відсутністю події та складу правопорушення.

Постановою підтверджено правомірність встановлення будівельного паркану без контрольної картки на тимчасове порушення благоустрою за принципом мовчазної згоди з дотримання процедурних вимог.

Отже, законність будівництва сумнівів не викликає.

З документацією можна детальніше ознайомитись нижче:

Публікації в медіа:

ИСК “Центробуд”: “ЖК в Святошинском районе мы возводим законно”

ЖК "ЕкоПростір" на розі вулиць Львівська-Живописна у Святошинському районі міста Києва буде побудовано неодмінно з врахуванням думки громади

Пропозиція для мешканців будинку №59 по вул. Львівській:

Контакти:

ТОВ “ІБК “ЦЕНТРОБУД”


вул. Успішна 15 , Київ
Україна, 03189

+38 (044) 207-11-21
+38 (044) 207-11-22
+38 (044) 207-11-24

факс
+38 (044) 207-11-25


E-mail: info@ibkcentrobud.com.ua