ПОСЛУГИ

Інноваційні технології сьогоднішнього дня вивели будівництво на новий рівень. «ІБК» ЦЕНТРОБУД ретельно слідкує за новітніми тенденціями і тому пропонує замовникам весь можливий комплекс існуючих будівельних робіт. Ми завжди гарантуємо повний контроль якості будівництва і високий рівень соціальної відповідальності по відношенню до всіх наших проектів.

Переваги вибору нас як генпідрядника:

 1. Ми гарантовано виконуємо всі умови договору підряду, своєчасно попереджаючи замовника про можливі правки і зміни графіку;

 2. Ми прагнемо створювати лише інноваційні авторські проекти з унікальною концепцією забудови і продуманою інфраструктурою;

 3. Ми не боїмося використовувати сміливі конструктивні рішення, вміло поєднуючи в роботі багаторічний досвід та новітні технології;

 4. Ми орієнтуємося на принципи прозорості та відкритості в роботі з замовником, проводячи роботи тільки відповідно до існуючих будівельних та законодавчих норм.

Головна мета нашої компанії абсолютна прозорість і чесність в відносинах з замовником, ми хочемо стати для вас надійним партнером і довести свій професіоналізм не словом, а ділом. Менеджмент нашої компанії має 15-річний стаж управління генпідрядної організації і знає про всі нюанси і деталі будівельних робіт з особистого досвіду.

«ІБК» ЦЕНТРОБУД пропонує вам наступні послуги в якості генпідрядника:

 • Створення графіків будівництва і поетапного фінансування проекту;

 • Отримання всіх дозволів на проведення будівельних робіт;

 • Повне забезпечення об'єкта робочою силою, необхідними матеріалами та технікою;

 • Виконання головних монтажно-будівельних робіт основним штатом компанії, без залучення сторонніх субпідрядників;

 • Контроль якості виконання робіт, дотримання необхідних вимог з охорони праці, навколишнього середовища та пожежної безпеки;

 • Бездоганне виконання всіх гарантійних зобов'язань перед замовником;

 • Повна підготовка об'єкта до здачі в експлуатацію.

Ми прагнемо стати кращими в сфері будівництва, як для своїх замовників, так і для простих мешканців, для яких і створюються всі наші об'єкти. А це значить, що ми цінуємо свою репутацію, тому дотримуємося високих стандартів якості своєї роботи.

Чого ми досягли за роки роботи на ринку нерухомості:

 • більше 20 успішно зданих об'єктів;

 • більше 5100 квартир закінчено і заселено мешканцями;

 • більше 500 професіоналів в чинному штаті компанії;

 • ефективне застосування в будівництві інновацій та сучасних технологій;

 • виключно якісні та безпечні будівельні матеріали;

 • завжди чіткі терміни виконання будівельних і оздоблювальних робіт.

Володіння достатнім досвідом виконання усього переліку будівельних робіт, а також сприйняття потреб замовників будівництва, як своїх власних, спонукає нас пропонувати комплексне вирішення проблем забудовників, та надавати (за потребою) послуги з оптимізації технічних умов та вихідних даних, проектування, відповідного погодження документації та якісного будівництва об’єкту. В окремих випадках, за наявності цікавого для нас обсягу робіт не відмовляємось також від виконання частки комплексів робіт на умовах субпідряду.

- Підготовка території та земляні роботи
- Влаштування монолітного каркасу
- Влаштування несучих конструкцій
- Покрівельні роботи
- Фасадні роботи

Ми вже маємо досвід вдалої реалізації кількох інвестиційних проектів, зокрема багатоквартирного житлового будинку в м.Вишневе. Тому уміло оцінюємо всі перспективи і недоліки майбутнього будівництва, обираючи стратегію яка задовольнить нас як виконавця і інвестора, та потенційних власників житлової прощі. Реалізація будь-якого проекту відбувається, як правило, в умовах наявності тієї чи іншої міри невизначеності та ризиків. Вже на стадії реалізації проекту наші менеджери с багаторічним досвідом роботи використовують доступні методи зниженні ризиків, які попереджають зростання капітальних витрат на будівництво.

У досить загальному вигляді процес створення інвестиційного проекту проходить через п'ять основних стадій:
· Обговорення;
· Оцінка;
· Схвалення (прийняте рішення документується);
· Реалізація;
· Підтвердження виконання.

Ми гарантуємо контроль всіх етапів реалізації та ведемо постійний моніторинг проекту:
· Контроль;
· Слідкування за виконаними роботами;
· Облік;
· Аналіз;
· Складання звітів про фактичне виконання проекту в порівнянні з планом.

Такий підхід дозволяє забезпечувати фінансування підрядників та учасників проекту плавно, коректно, без ривків і стрибків. Це дуже важливо і для замовника і для підрядника.

Сучасний будівельний процес неможливо собі уявити без застосування спеціалізованої будівельної техніки.

Маючи в своєму арсеналі великий парк будівельної техніки та механізмів, що нараховує близько 90 одиниць «ІБК «ЦЕНТРОБУД» пропонує широкий вибір сучасної та якісної будівельної техніки в оренду, а саме:

 • баштові крани LIEBHERR;

 • самоскиди марок МАЗ, КАМАЗ, ЗИЛ вантажопідйомністю 6-20 т об’ємом до 11 м.куб.;

 • автокран КС-4574 на базі КАМАЗ-53213 вантажопідйомністю 22,5 т, висота підіймання 21,7 м;

 • автокран КС-3577 «Івановець» на базі МАЗ-5337 вантажопідйомністю 12 т, висота підіймання 13 м;

 • екскаватор HYNDAI об’єм ковша 1,50 м.куб. (на гусеничному ходу);

 • екскаватор ЕО-4321 «Атек» об’єм ковша 0,85 м.куб.;

 • екскаватор ЕО-3322 об’єм ковша 0,65 м.куб.;

 • екскаватор ЕО-2621 «Білорус» об’єм ковша 0,25 м.куб. з фронтальним навантажувачем;

 • бульдозери;

 • навантажувачі;

 • тягачі марок RENAULT, МАЗ, КАМАЗ з тентованими напівпричепами вантажопідйомністю 20 т об’ємом 86 м.куб.;

 • тягачі марок МАЗ, КАМАЗ, ЗИЛ з бортовими напівпричепами вантажопідйомністю 11,5-20т, довжиною 8-13,5 м;

 • бортові автомобілі марок КАМАЗ, ЗИЛ, ГАЗЕЛЬ вантажопідйомністю 1,5-10 т

 • та ін.

 

Компанія ТОВ “ІБК”Центробуд” здіснює проектування через власний структурний підрозділ - проектну організацію ТОВ “БІК ”ЦЕНТР”, з метою розроблення проектних рішень, максимально оптимізованих під будівельний майданчик та сучасні технології будівництва.

Основний напрямок діяльності компанії ТОВ ”БІК ”ЦЕНТР”- це комплексне проектування об’єктів різного ступеня складності від ескізного проекту до детального розроблення стадії “Робоча документація”, розрахунки будівельних конструкцій, проектування усіх інженерних мереж, та створення кошторисної документації. Компанія пропонує весь спектр проектних послуг.

Проектування здійснюється з урахуванням максимального пристосування проектних рішень під технології будівництва, з метою раціональної економії коштів та ресурсів Замовника. Для виконання цьго завдання наша проектна організація укомплектована кваліфікованими спеціалістами усіх галузей проектування, та виконує такі проектні розділи:

 • Генеральний план (ГП)

 • Архітектурні рішення (АР)

 • Розрахунки конструктивних елементів та розроблення розділів: залізобетонні, металеві та дерев’ні конструкції (КЗ, КМ)

 • Розрахунки та проектування систем опалення та вентиляції (ОВ)

 • Розрахунки та проектування системи водопостачання та каналізації (ВК)

 • Проектування електричних мереж (ЕТ)

 • Розрахунок кошторису будівництва

Стадія “Проект” - це втілення в життя побажання Замовника щодо майбутнього об’экта будівництва, яке здійснюється з урахуванням усіх діючих норм та правил проектування.

На стадії “Проект” визначається концепція забудови, її призначення, форма та планування, комфортність та функціональність, а також архітектурна виразність об’єкта. На основі стадії “Проект” виконується “Робоча документація”. Стадія “Робоча документація” виконується нами конкретно під будівельну організацію, з урахуванням технології будівництва.

У робочій документації детально опрацьовуються усі вузли, розрахункові схеми, специфікації, необхідні для будівництва об’єкту, враховуються сучасні методи будівництва, оптимальні та сучасні будівельні матеріали.

Компанія ТОВ ”БІК ”ЦЕНТР” також надає послуги зі створення дизайн-проектів інтерьєру, ландшафтного дизайну, ведення авторського нагляду.

Наша проектна організація має висококваліфікований конструкторський відділ, який надасть послуги з розробленя конструктивних рішень проекту, розрахунку будівельних конструкцій у спеціалізованих програмах та виконає оптимізацію існуючих проектних рішень під будівництво, з метою економії ресурсів Замовника.

У нас Ви отримаєте максимум послуг з одних рук, що еконномить час, ресурси, та надасть можливість знайти оптимальні економічні та технічні рішення для будівництва.

Дизайн-проект та його втілення від ІБК «ЦЕНТРОБУД»

Компанія ТОВ “ІБК” ЦЕНТРОБУД пропонує своїм Замовникам послуги з комплексного виконання ремонтних та оздоблювальних робіт за доступними цінами. Фахівці нашої компанії, які мають багатий досвід у будівництві, виконають ремонт Вашої квартири, приватного житлового будинку, котеджу чи офісу, врахувавши усі Ваші побажання, у найкоротші терміни та на найвищому рівні. За побажанням Замовника ми також виконаємо дизайн-проект. Ми пропонуємо виконання як комплексу ремонтно-будівельних робіт “під ключ”, щоб Ви могли заощадити кошти та бути впевниними у якості робіт; так і окремі види ремонтних робіт. Оздоблювальні роботи виконуються нами з відповідною гарантією якості робіт. Ми працюємо лише з високоякісними та сучасними матеріалами, що пройшли перевірку досвідом та часом, та мають відповідні сертифікати якості. Компанія ТОВ “ІБК” ЦЕНТРОБУД” має відчутні знижки на будівельні та оздоблювальні матеріали у багатьох своїх постачальників, які ми неодмінно запропонуємо нашим Замовникам, з метою економії їхніх коштів. Наші спеціалісти виконають наступні види ремонтно-будівельних робіт, будь-якої складності: штукатурні роботи та фарбування поверхонь, заливка та вирівнювання підлог, різноманітне покриття підлог, вирівнювання поверхонь, поклейка шпалер, укладка керамічної плитки, встановлення сантехніки, дверей, вікон, та багато іншого. Ремонтно-оздоблювальні роботи ми виконаємо вчасно та з приємною економією ресурсів та коштів Замовника.

Комплексний ремонт

Ми пропонуємо нашим Замовникам спеціальні види опоряджувальних робіт, або роботи за індивідуальним замовленням, такі як: авторське оздоблення стін, венеціанська штукатурка, авторський роспис, укладання декоративного каменю, оздоблення деревом, структурні елементи декору, виконання окремих елементів дизайн-проекту, та особисті побажання Замовника. Одним з напрямків нашої роботи є надання якісних послуг з комплексних оздоблювальних робіт у висотних новобудовах. Це масові штукатурні роботи, стяжка підлог та оздоблення місць загального користування (сходові клітки, коридори, холи, паркінги). За Вашим бажанням ми проведемо роботи по утепленню, оздобленню чи оновленню фасаду будинку, виконаємо пофарбування фасаду, оздоблення декоративним каменем та іншими матеріалами. Наші висококваліфіковані спеціалісти виконають Ваше замовлення якісно, з гарантією, та у встановлені терміни, зекономлять Ваш час та гроші, а найголовніше - Вам не потрібно буде більше турбуватися про ремонт. Якщо Ви хочете отримати комфортне та затишне житло, раціонально вклавши свої кошти - звертайтесь до нас!

Реалізовані нами об’єкти комплексного виконання опоряджувальних робіт в м. Київ:

вул.Дегтярівська 25-А;
вул. Московська/Різницька 2-32/34;
вул. І.Мазепи 11-Б;
вул. Богатирська (”Італ-Квартал”);
вул. Щекавицька 30/39;
вул. Турівська 31;
вул. Почайнинська 38/44;|
Готель “Alfavito” по вул. Предславинській 35-Д.