ПРО КОМПАНІЮ

СТИСЛО ПРО КОМПАНІЮ

ТОВ «ІБК «Центробуд» - це класична генпідрядна будівельна організація, яка протягом своєї 17-річної історії існування вже успішно реалізувала серію помітних будівельних проектів та надалі продовжує надавати якісні послуги з комплексного будівництва об’єктів різного призначення та будь-якого ступеня складності. Саме завдяки оптимальній організаційній структурі та збереженому технічному і кадровому потенціалу ми маємо за честь представити чималий перелік збудованих об’єктів в місті Києві та його околицях, починаючи з індивідуальної котеджної забудови та закінчуючи торгово-розважальними центрами і офісними комплексами найвищого рівня.

Впевнено конкурувати в реаліях українського будівельного ринку нам дозволяє чітка організаційна структура, з виконанням майже всіх загальнобудівельних робіт власними силами. Ми маємо напрацьовану мережу субпідрядних організацій, що залучаються нами до виконання вузькопрофільних спеціалізованих робіт.

Своїх потенційних замовників ми зацікавлюємо, як правило, безкомпромісним ставленнях до якості виконуваних робіт, жорсткою самоорганізацією власного персоналу, чітким баченням шляхів вирішення поточних проблем та оптимальним співвідношенням у формулі «Терміни будівницства-Ціна-Якість».

17

років на ринку

600

спеціалістів в штаті

100

одиниць техніки

"Потрібно фокусувати увагу скоріше на максимізації можливостей, ніж на мінімізації ризику".  Пітер Друкер

Краща компанія 2008 року

Краща компанія 2008 року

Ліцензія архітекртурно-будівельної компанії

Додаток до ліцензії на види робіт