Генпідряд
Інвестиційні проекти
Будівельні роботи
Проектування
Дизайн, ремонт та оздоблення

 


18

600

5100

20
РОКІВ фахівців квартир об'єктів

УСПІШНОЇ
РОБОТИ


в штаті
компанії


заселено
мешканцями


успішно
закінчених


ТОВ «ІБК «Центробуд» - це класична генпідрядна будівельна організація, яка протягом своєї 18-річної історії існування вже успішно реалізувала серію помітних будівельних проектів та надалі продовжує надавати якісні послуги з комплексного будівництва об’єктів різного призначення та будь-якого ступеня складності. Саме завдяки оптимальній організаційній структурі та збереженому технічному і кадровому потенціалу ми маємо за честь представити чималий перелік збудованих об’єктів в місті Києві та його околицях, починаючи з індивідуальної котеджної забудови та закінчуючи торгово-розважальними центрами і офісними комплексами найвищого рівня.

Володіння достатнім досвідом виконання усього переліку будівельних робіт, а також сприйняття потреб замовників будівництва, як своїх власних, спонукає нас пропонувати комплексне вирішення проблем забудовників, та надавати (за потребою) послуги з оптимізації технічних умов та вихідних даних, проектування, відповідного погодження документації та якісного будівництва об’єкту. В окремих випадках, за наявності цікавого для нас обсягу робіт не відмовляємось також від виконання частки комплексів робіт на умовах субпідряду.

Впевнено конкурувати в реаліях українського будівельного ринку нам дозволяє чітка організаційна структура, з виконанням майже всіх загальнобудівельних робіт власними силами. Ми маємо напрацьовану мережу субпідрядних організацій, що залучаються нами до виконання вузькопрофільних спеціалізованих робіт.

Своїх потенційних замовників ми зацікавлюємо, як правило, безкомпромісним ставленнях до якості виконуваних робіт, жорсткою самоорганізацією власного персоналу, чітким баченням шляхів вирішення поточних проблем та оптимальним співвідношенням у формулі «Терміни будівництва-Ціна-Якість».

Контакти:

ТОВ “ІБК “ЦЕНТРОБУД”


вул. Успішна 15 , Київ
Україна, 03189

+38 (044) 207-11-21
+38 (044) 207-11-22
+38 (044) 207-11-24

факс
+38 (044) 207-11-25


E-mail: info@ibkcentrobud.com.ua

Зараз на сайті

На даний момент 58 гостей на сайті

Новини компанії

 1. Інформація про будівництво житлового комплексу по вул. Живописна.

  Детальніше...

 2. Будівництво житлового будинку №30 по вул. Сагайдака, 101 в Дніпровському р-ні м.Києва.

  Детальніше...

 3. Житловий комплекс по вул. Златоустівській, 14-18 у Шевченківському районі м. Києва здано в експлуатацію.

  Детальніше...

 4. Інформація для мешканців ЖК "Південний" м. Вишневе.

  Детальніше...